NetherRealm, Yeni Projesi Üzerinde Çalışmaya Başlıyor 1
0 0
0 0
Read Time:48 Second

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’e desteğini kestiğini resmi olarak açıkladı. Yaklaşık iki yıl boyunca yeni karakterler, oldukça büyük bir DLC ve güncellemelere kavuşan Mortal Kombat 11, bundan sonra güncelleme almayacak. NetherRealm ekibi ise yeni projesine start verecek.

2019 yılında çıkış yapan Mortal Kombat 11’i “içeriksiz kaldı” ifadeleriyle yargılamak neredeyse imkansız. Sürekli olarak oldukça eğlenceli karakterlere ev sahipliği yapan seri, bu süre zarfında Terminator ve Spawn gibi ikonik isimlere de kapısını açmıştı. NetherRealm, sadece karakterlerle sınırılı kalmayıp oyuna hikayeyi devam ettiren bir DLC de eklemişti. Aftermath adı altında çıkan bu yeni senaryo, oyunculardan da beğeni toplamıştı.

Peki NetherRealm şimdi ne yapacak? Bu soruya cevap vermek oldukça zor. Her iki yılda bir yeni bir proje ile karşımıza çıkan ekip MK 11 ile ilk kez bu döngüyü bozdu.

Sıradaki oyunun yeni bir Injustice olabileceği söylentileri ortalıkta dolanıyor olsa da Ed Boon’un bir süredir Marvel tutkusunu Twitter hesabı üzerinden paylaşıyor olması, akıllara bambaşka şeyler getiriyor. Bakalım NetherRealm bizlere ne gibi bir sürpriz hazırlayacak.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.