Yüzüklerin Efendisi Dizisi Dört Yeni İsmi Kadrosuna Kattı 1
0 0
0 0
Read Time:51 Second

Amazon‘un bütçesiyle rekorları alt üst eden Yüzüklerin Efendisi dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Şu ana kadar Robert Aramayo, Markella Kavenagh, Joseph Mawle ve Benjamin Walker gibi isimleri bünyesinde barındıran dizi dört yeni oyuncuyla daha anlaştı. Charles Edwards, Will Fletcher, Amelie Child- Villiers ve Beau Cassidy, Lord of the Rings’in yeni oyuncuları oldu.

Bu yeni isimlerden Beau Cassidy oyunculuk kariyerine ilk kez LOTR ile merhaba diyecek. Sadece ilk sezon bütçesi 465 milyon dolar olan dizinin şu ana kadarki oyuncu sayısı ise 39’a ulaşmış oldu. Bu sayının daha da artması beklenmiyor ancak kesin konuşmamak lazım. 2020 yılının başında çekimlerine başlayan dizi Orta-Dünya’nın İkinci Çağı sırasında geçecek.

  • Yüzüklerin Efendisi De Anime Oluyor
  • Tom Budge, The Lord of The Rings Dizisinden Ayrıldı

Hobbit’in binlerce yıl öncesini anlatacak olan hikayenin senaryosu ise oldukça geniş bir ekip tarafından kaleme alındı. J.A. Bayona, Charlotte Brandstorm ve Wayne Yip ise dizide yönetmen olarak görev alacak. Sekiz bölümden oluşacak olan ilk sezonun yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. En azından diziden bir fragman görebilmek için geri sayım sürüyor.

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Dört Yeni İsmi Kadrosuna Kattı 2

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.